اخبار

هیستر پیرس: 6 درسی که بازیگران کریپتو باید بدانند

هیستر پیرس، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سخنرانی اخیر خود به 6 درس کلیدی اشاره کرد و گفت که: بازیگران صنعت باید به خاطر داشته باشند که ارزهای دیجیتالی واقعاً در مورد چیست.

هیستر پیرس  کمیسیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سخنرانی خود با اشاره به نقطه شروع بازار ارزهای دیجیتالی یادآوری کرد که علیرغم سال بسیار بدی که جامعه کریپتو داشت ولی درس هایی برای صنعت کریپتو وجود دارد که باید بیاموزید.

پیرس در یک سخنرانی در کنفرانس دارایی‌های دیجیتال در دانشگاه دوک یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا و جهان است، درس‌ها و نکته هایی را بیان کرد که باید از مسائلی که صنعت کریپتو در سال 2022 با آن مواجه بود آموخت. به گفته کمیسر پیرس، سال 2022 برای جامعه ی کریپتو و هم برای رگولاتورها یک سال وحشتناک و پر از ترس بود، سالی که نه خوب و نه خیلی بد بود.

با این حال، پیرس معتقد بود که نکات ارزشمندی از مجموعه مشکلاتی که سال گذشته به وجود آمد وجود دارد. او توضیح داد:

زیربنای این درس‌ها این حقیقت است که توسعه فناوری به زمان نیاز دارد و اغلب باید با پیشرفت‌های نوآورانه در زمینه‌های دیگر ترکیب شود تا پتانسیل کامل خود را به‌کار گیرد. علاوه بر این، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تاکید کرد که این صنعت باید همیشه در نظر داشته باشد که ارزهای دیجیتالی به معنای محرک برای بالابردن قیمت ها و دامپ توکن ها برای افراد دیگر نیست.

پیرس تاکید کرد که صنعت باید به خاطر داشته باشد، که فناوری اساسی در مورد حل مشکل اعتماد است و چگونه مردم می توانند با افرادی که نمی شناسند تعامل و معامله کنند. او توضیح داد که:

به‌طور سنتی، مردم برای حل این مشکل به واسطه‌های متمرکز یا دولت مراجعه می‌کردند، اما فناوری‌هایی مانند ارزهای دیجیتالی، بلاک چین و اثبات‌های دانش صفر راه‌حل‌های جدیدی ارائه می‌دهند.

جدا از این، کمیسیونر همچنین از افرادی که به آینده کریپتوها اعتقاد دارند خواست تا منتظر نمانند تا قانون‌گذاران مشکلات را برطرف کنند، بلکه برای حذف اقدامات مضر و تشویق رفتار خوب در صنعت اقدام کنند.

پیرس همچنین گفت که توسعه ارزش کریپتو به عهده افراد داخل صنعت است. او خاطرنشان کرد: ارزش پیشنهادی کریپتو در درجه اول به سازندگان این فناوری بستگی دارد، نه به تنظیم‌کننده‌هایی مانند من که فاقد تخصص فنی هستند و در حاشیه ایستاده‌اند.

رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نیز از اینکه جامعه کریپتو را جعلی می دانند انتقاد کرد و گفت: سال گذشته برای کسانی که به این فضا اعتقاد دارند پر از چالش بود. با وجود فجایع، هنوز دستاوردهای خوبی برای فضا وجود دارد، مانند نمایش انعطاف پذیری آن در برابر چالش های بازار که به نوعی زمینه را برای یک پایه قوی تر فراهم می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا