اخباراخبار بیتکوین

قیمت بیتکوین کاهش یافت ولی تریدرها از سطح 24.5 هزار دلار پشتیبانی می کنند

قیمت بیتکوین کاهش یافت. در تاریخ 16 ژوئن در حالی که بازارها سیگنال‌های کلان اقتصاد ایالات متحده آمریکا را تکان دادند. اگرچه قیمت بیتکوین کمی بهبود یافت. و بیتکوین توانست تعدادی از کف های که از دست رفته بود را دوباره بازیابی کند، تریدرها امیدوارند بتوانند از فرو ریختن بیتکوین تا 23000 دلار جلوگیری کنند.

TradingView

طرح ETF بیتکوین بلک‌راک بازار را به اوج می‌برد.

تایید و راه اندازی ETF بیت کوین توسط یک شرکت مدیریت دارایی بزرگ مانند بلک راک که یک شرکت بزرگ چند ملیتی امریکایی است، می تواند چندین اثر بالقوه بر بازار داشته باشد:

نقدینگی بهبود یافته:

ETF می تواند نقدینگی را در بازار بیت کوین افزایش دهد و خرید و فروش بیت کوین را برای سرمایه گذاران آسان تر کند. این افزایش نقدینگی ممکن است به کاهش نوسان قیمت ها کمک کند و به طور بالقوه سرمایه گذاران نهادی را جذب کند که به ابزارهای سرمایه گذاری نقدینگی بیشتری نیاز دارند.

احساسات و قیمت ها در بازار:

اعلام یا راه اندازی ETF بیت کوین توسط یک موسسه مالی برجسته می تواند احساسات مثبت بازار را ایجاد کند و قیمت بیت کوین را افزایش دهد. ممکن است به عنوان سیگنالی از اعتماد به چشم‌انداز آینده بیت‌کوین تعبیر شود و می‌تواند سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کند که به دنبال سرمایه‌گذاری بر روی سود بالقوه قیمت هستند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که واکنش‌های بازار به رویدادهای خاص می‌تواند غیرقابل پیش‌بینی باشد و تحت تأثیر عوامل مختلفی باشد. بازارهای ارزهای دیجیتال به ویژه به دلیل نوسانات و حساسیت خود نسبت به اخبار و تحولات نظارتی شناخته شده اند.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا در بیت‌استمپ 25500 دلار بوده است، پس از کاهش حدود 1000 دلاری نسبت به پایین‌ترین سطح روز گذشته رسید.

معامله‌گر معروف Skew حرکت‌ها را در صرافی اصلی Binance در حول و حوش قیمت دنبال کرد و تلاش‌های خرید هماهنگ را در پایین‌ترین حد فاش کرد. فروشندگان متعاقباً نزدیک به 26000 دلار وارد شدند.

این افزایش همزمان با اخباری مبنی بر اینکه بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، برای فهرست کردن یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) ثبت کرده است، رخ داد. برای Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، این یک تضاد مثبت با رویدادهای منفی مربوط به مقررات ارزهای دیجیتال در ده روز گذشته بود.

او به دنبال کنندگان توییتر گفت: «پرونده کردن Blackrock برای صندوق قابل معامله (ETF) برای بیت کوین صعودی است. شگفت‌انگیز است که ناگهان، یک هفته پس از سرکوب کل کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا( SEC ) در بازار ارزهای دیجیتالی، احزاب بزرگ وارد عمل شدند. آنها فقط می‌خواهند بازارها را به سادگی اداره کنند. اما در مجموع، نشانه‌های مثبتی برای بازارها وجود دارد.

اخبار بعدی قبل از وال استریت، که بر خروج بایننس از بازارهای هلند تمرکز داشت و به همین ترتیب به دلیل موانع نظارتی  و همچنین طبق گزارش ها در فرانسه تحت بررسی بود، تأثیر کمی بر عملکرد قیمت داشت.

همچنین می توانید مقاله آینده بیتکوین را اینجا بخوانید.

بیت کوین ممکن است از فرو ریختن قیمت به 23000 دلار جلوگیری کند.

وقتی نوبت به جفت ارز بیتکوین دلار در بازه‌های زمانی کوتاه می‌رسید، معامله‌گران در میان خطراتی که باعث نزولی شدن  قیمت بیتکوین در آینده می شود، پس محتاطانه عمل کردند. Van de Poppe و هم معامله‌گر محبوب کریپتو تونی استدلال کردند که حداقل 24500 دلار باید حفظ شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا