اخباراخبار جهان

بانک DZ آلمان ارزهای دیجیتال را به خدمات مدیریت دارایی اضافه می کند

مدیر دارایی آلمان DZ بانک با شرکت فناوری سوئیسی متاکو همکاری کرد تا مدیریت دارایی دیجیتال را به خدمات خود اضافه کند. بانک DZ، دومین بانک بزرگ آلمان از نظر میزان سرمایه گذاری است، با همکاری شرکت ارز دیجیتال متاکو، ارزهای دیجیتال را به طور کامل در خدمات مدیریت سرمایه گذاری خود ادغام خواهد کرد.

طبق اطلاعیه اعلام شده، بانک DZ پلتفرم نگهداری متاکو Harmonize را برای ارائه ارزهای دیجیتال به مشتریان سازمانی خود انتخاب کرد. مدیر اجرایی DZ  بانک، Nils Christopeit، گفت که پلتفرم Metaco Harmonize از نظر امنیت و مقیاس پذیری با نیازهای آنها مطابقت دارد.

کریستوپیت گفت: با این پیشنهاد، ما می توانیم با استفاده از این فناوری بسازیم، ما به ایجاد یک همکاری تجاری بادوام و با رشد سریع و همچنین راه حلی جذاب برای مشتریانمان اعتماد داریم که می تواند نیازهای ارزهای دیجیتال و ابزارهای مالی غیرمتمرکز را نیز برآورده کند.

کریگ پرین، مدیر فروش متاکو نیز در مورد این همکاری اظهار نظر کرد، او اضافه که، مدیران اجرایی هیجان تیم خود را از نظر حمایت از پیشنهادات نهادی بانک DZ ابراز کردند. او گفت که زیرساخت متاکو به طور خاص برای حمایت از موسسات در پذیرش دارایی های دیجیتال و مشارکت در اقتصاد دارایی دیجیتال طراحی شده است.

ما هیجان زده هستیم که این همکاری را اعلام کنیم زیرا متاکو را به عنوان یک مارکت که مرکز داد و ستد است در آلمان که مورد اعتماد برخی از بزرگترین بانک ها و صرافی های کشور است، معرفی می کند.

متاکو به طور فعال با سرمایه گذاران کلیدی مختلف در آلمان همکاری کرده است. در 9 فوریه، پلتفرم مدیریت دارایی دیجیتال از همکاری با بانک آلمانی دیگری به نام DekaBank برای راه اندازی یک پلت فرم توکن سازی مبتنی بر بلاک چین خبر داد. بر اساس این اعلامیه، انتظار می رود این زیرساخت در سال 2023 ساخته شود و ممکن است در سال 2024 منتشر شود.

جدا از آلمان، پلتفرم مدیریت دارایی دیجیتال با یک خودروساز ترکیه ای و یکی از محبوب ترین بانک های محلی فیلیپین نیز همکاری داشت. در 10 ژانویه، متاکو با شرکت خودروسازی ترکیه Togg همکاری کرد تا به ایمن کردن خدمات حمل و نقل خودرو مبتنی بر قرارداد هوشمند Togg کمک کند.

در 2 نوامبر، این شرکت همچنین به UnionBank، یک بانک مستقر در فیلیپین، کمک کرد تا خدمات نگهداری و تجارت بیت کوین را راه اندازی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا