اخباراخبار جهان

کمسیون SEC برای اینفلوئنسرها احضاریه صادر می کند

SEC برای اینفلوئنسرهایی که HEX ،PulseChain و PulseX را تبلیغ می کنند احضاریه صادر می کند SEC به عنوان بخشی از تحقیقات احضاریه ای صادر کرد که از آنان خواسته شد تا اسناد مورد نیاز را تا 15 نوامبر 2022 ارائه کنند. در طی چندین سال، اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی برای شیلینگ توکن های مخاطره آمیز و بررسی نشده به میلیون ها کاربر در بین قانون گذاران و سرمایه گذاران محبوبیت بدی به دست آورده اند.

گزارش شده است که برای سرکوب چنین سناریوهایی، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) احضاریه ای را برای اینفلوئنسرهایی که مشخص شد ارزهای رمزنگاری شده مانند HEX ،PulseChain و PulseX را تبلیغ می کردند، صادر کرد.

محقق سوئدی، اریک وال، در تاریخ 1 نوامبر نامه ای رسمی از SEC به اشتراک گذاشت که اینفلوئنسرها را مورد خطاب قرار داده بود : ((ما معتقدیم که شما ممکن است اسناد و داده هایی را در اختیار داشته باشید که مربوط به تحقیقات کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است.))

این نامه با احضاریه ای همراه بود که به عنوان بخشی از تحقیقات صادر شد و از اینفلوئنسرها  مورد نظر خواسته شد تا اسناد مورد نیاز را تا 15 نوامبر 2022 ارائه کنند.

این در حالی است که اعضای انجمن HEX این یافته را به عنوان اخبار جعلی عنوان کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا