اخباراخبار کیف پول

شرکت Wirex شریک جهانی ویزا شد

شرکت پرداخت دیجیتالی  Wirex شریک جهانی ویزا شد و برنامه کارت رمزنگاری را به بیش از 40 کشور گسترش داد. شرکت Wirex، یک شرکت پرداخت دیجیتال مستقر در لندن، اعلام کرده است که به شریک جهانی Visa تبدیل شده است تا به این شرکت اجازه دهد خدمات کارت خود را به بازارهای بیشتری در جهان ارائه دهد.

مشارکت جدید به این معنی است که Wirex می‌تواند خدمات کارت رمزنگاری خود را به بازارهای APAC و بریتانیا ارائه دهد.

شراکت Wirex با ویزا برای گسترش به بازارهای جدید

Wirex، یک شرکت پرداخت و رمزنگاری مستقر در لندن، با غول کارت اعتباری Visa به یک قرارداد خدمات طولانی مدت دست یافته است. با این حرکت که این شرکت به عنوان نقطه عطف مهمی شناخته می شود، Wirex اکنون می تواند به مشتریان در بازارهای جدید دست یابد و مناطقی مانند APAC و بریتانیا را هدف قرار دهد.

این شرکت که خدمات کارت های مرتبط با ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد، با این همکاری می تواند به مشتریان بیش از 40 کشور جهان دست یابد. این شرکت ادعا می کند که  همراه با مشارکت ویزا تبدیل به اولین شرکتی شده است که این نوع خدمات را در سال 2015 به مخاطبان اصلی ارائه کرده است.

این مشارکت مبتنی بر تلاش‌های قبلی Wirex است که در سال 2020 به یکی از اعضای اصلی Visa در اروپا تبدیل شد و 15 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری B آن در سال 2022 جمع‌آوری کرد.

مت وود، رئیس مشارکت های دیجیتال در ویزا در منطقه آسیا و اقیانوسیه، اظهار داشت:

ویزا می‌خواهد با اتصال ارزهای دیجیتال به شبکه بانک‌ها و بازرگانان، گزینه‌های پرداخت بیشتری را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان بیاورد. ما خوشحالیم که Wirex تمرکز خود را بر روی آسیا و اقیانوسیه گسترش می‌دهد زیرا این کار فضا را برای افرادی که ارزهای دیجیتالی دارند آسان می کند و به آن ها اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال خود را به میلیون ها تاجری که ویزا را در منظقه می پذیرند به راحتی خرج کنند و این کار را برای مردم آسان می‌کند تا موجودی رمزنگاری خود را در میلیون‌ها تاجری که ویزا را در منطقه می‌پذیرند خرج کنند.

پرداخت ارزهای دیجیتال

هدف از این همکاری، آوردن ابزارهای پرداخت بیشتر مرتبط با ارز دیجیتال به بازارهای بیشتری در سراسر جهان است  و به بومیان دیجیتال اجازه می‌دهد که پرداخت های خود را با ارزهای دیجیتالی انجام دهند، حتی به بازرگانان قدیمی نیز اجازه پرداخت با ارزهای دیجیتال را می دهد.

مشتریان کارت های Wirex می توانند از ارزهای دیجیتالی خود را در 80 میلیون مکان در سراسر جهان که ویزا کارت پذیرفته شده است استفاده کنند و همزمان 8 درصد از پول خود را به صورت نقدی دریافت کنند.

ایالات متحده یکی از بازارهایی است که به لطف این توافقنامه از همکاری های عمده پشتیبانی می کند و ظاهراً به شرکت اجازه می دهد تا با سایر مشاغل کارت رمزنگاری در منطقه رقابت بهتری داشته باشد. Svyatoslav Garal، مدیر عامل منطقه ای Wirex APAC، نقش ویزا را در ارائه فرصت های رمزنگاری به کشورهای بیشتری ستایش کرد. او بیان کرد:

تقویت همکاری با ویزا که نقش مهمی در پر کردن شکاف بین اقتصاد سنتی و دیجیتال داشته است، بسیار خوب است. شرکت Wirex همچنین اعلام کرد که در هفته‌های آینده یک شراکت کارت دیگر مربوط به استرالیا را تکمیل خواهد کرد و ردپای خدمات جهانی خود را گسترش خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا