اخباراخبار بیتکوین

3 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها خارج شد

در پی رسوایی در صرافی FTX بسیاری از تریدرها و سرمایه گذاران تصمیم گرفته اند که بیتکوین خود را از صرافی ها خارج کنند و در کیف پول خود نگهداری نمایند و بیتکوین خود را در اختیار خود نگه دارند. سرمایه گذاران بیت کوین در حال برداشت سرمایه ی خود از صرافی ها هستند آن هم با نرخی که از آوریل 2021 مشاهده نشده است و تقریباً 3 میلیارد دلار بیتکوین در هفت روز گذشته برداشت شده است.

داده‌های جدید شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که تعداد کیف‌پول‌هایی که بیت کوین از آدرس‌های صرافی دریافت می‌کنند در ۹ نوامبر به ۹۰۰۰۰ عدد رسیده است.

کاربران صرافی  بیدار می شوند تا  از دارایی خود محافظت کنند

در میان آشفتگی های مداوم بر سر ورشکستگی صرافی FTX، نگرانی ها در میان کاربران صرافی در مورد امنیت سرمایه شان افزایش یافته است. مفسران و اهالی فن  به تریدرها و سرمایه گذاران توصیه کرده اند از کیف پول ها حضانتی دوری کنند و کنترل ارز های دیجیتالی خود را به دست بگیرند، زیرا رگلاتورها به طور پیوسته بر بازار کریپتو و معاملات آن نظارت دارند.

ارقام روی آن چین نشان می دهد که، در طول هفته گذشته، تعداد زیادی از هولدرها  کیف پول های غیرحضانتی را انتخاب کرده اند. در تاریخ 9 نوامبر شاهد برداشت از آدرس های بسیاری بودیم. که این تعداد برداشت ها نسبت به دو ماه می و ژوئن افزایش چشمگیری داشته است، علت افزایش برداشت ها در این دو ماه مربوط به زمانی بوده است که قیمت بیتکوین به شدت نزولی بوده است، اکنون برداشت ها نسبت به دو ماه ژوئن و می بسیار فراتر رفته است.

برای 12 نوامبر، آخرین تاریخی که داده ها در دسترس است، آدرس‌های برداشته‌شده همچنان بیش از 70000 آدرس بود. همچنین داده‌های Glassnode به طور میانگین ساعتی بیش از 3000 آدرس برداشت را طی هفت روز منتهی به 13 نوامبر ارائه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا