اخباراخبار کیف پول

زلزله FTX به کیف پول های سخت افزاری لجر آسیب رساند

CTO می گوید: بر اساس گزارش‌های رسانه‌های اجتماعی، برخی از کاربران لجر قادر به پردازش برداشت‌ها با استفاده از Ledger Live در روز چهارشنبه نبودند. مدیر ارشد لجر اعلام کرد در پی بحران های جاری صرافی FTX، تریدرها در حال انتقال و خروج سرمایه ی خود به لجر بوده اند و این عامل سبب شده کیف پول لجر با مشکلاتی مواجه شود.

چارلز گیمت، مدیر ارشد فناوری لجر، در بیانیه‌ای در توییتر گزارش داد، لجر شاهد «استفاده گسترده» از پلتفرم‌های خود بود و در 9 نوامبر با «چالش‌های کمی» مواجه شد. کیف پول Ledger برای اولین بار مشکلات و کاهش عملکرد سرور را در 9 نوامبر در حدود ساعت 11:00 شب گزارش کرد.

و  رسماً اعلام کرد که برنامه رابط کیف پول سخت افزاری Ledger Live عملکرد سرور کاهش یافته را تجربه می کند. لجر در توییتی گفت که دارایی های مشتری ها امن است.

شرکت کیف پول سخت افزاری لجر متعاقباً در توییتر اعلام کرد که پس از اینکه مشکل را شناسایی کردیم یک ساعته مشکل سرور را حل نموده ایم. لجر با بیان اینکه قطعی سرور ما برطرف شده و همه سیستم‌ها فعال هستند، گفت: قطعی سرور آنها برطرف شده و همه سیستم‌ها فعال هستند.

با توجه به موضوع توییت لجر، قطعی ها باعث شد که برخی از کاربران نتوانند با استفاده از Ledger Live  تراکنش هایی از جمله برداشت را ارسال کنند. جامعه کریپتو در میان مشکلات بسیار بزرگی که اکنون دامن بازار کریپتو را گرفته، نسبت به توییت لجر واکنش نشان دادند.

برخی از ناظران صنعت کریپتو از لجر به دلیل انتخاب عبارت اشتباه برای برقراری ارتباط با مشتریان خود در میان مشکلات جاری در FTX انتقاد کردند ظاهراً مردم با این عبارت لجر که (دارایی ها امن هستند) تحریک شدند زیرا بنیانگذار FTX  بیانیه مشابهی را در 7 نوامبر در توییتر بیان کرد و عنوان کرده بود که صرافی FTX خوب است و یک روز بعد آن را حذف کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا