اخباراخبار NFT

نهنگ ها 1010 NFT فروختند | بزرگترین دامپ NFT تاکنون

نهنگ ها  1010 توکن غیر قابل تعویض را در 48 ساعت و در بزرگترین دامپ NFT تا کنون به فروش رساند. بر اساس داده های نانسن، یکی از نهنگ های معروف بازار کریپتو به نام جفری هوانگ که در زبان محاوره ای به عنوان برادر بزرگ ماچی شناخته می شود، در عرض 48 ساعت 1010 توکن غیرقابل تعویض (NFT) را به مبلغ 11680 اتر یا 18.6 میلیون دلار دامپ کرد.

در ادامه اندرو تورمن، تکنسین تقویت روان‌سنجی سیمیان نانسن در یک تاپیک توییتری در 25 فوریه، فعالیت معاملاتی در دو روز گذشته را برجسته و بزرگ کرد و اشاره کرد که :

احتمالاً بزرگترین تخلیه NFT تا کنون است.

با توجه به اینکه مارکت Blur به زودی و برای دومین آماده دادن ایردراپ شده است، اندرو تورمن از نانسن این نظریه را مطرح کرد که این دامپ اصلی توکن های غیر قابل تعویض (NFT) می‌تواند یک بازی برای به دست آوردن جوایز اضافی توکن BLUR و همچنین رزرو مقداری سود باشد.

رویداد عمده فروش توکن های غیر قابل تعویض شمانل فروش 90 تا از مجموعه میمون های کسل محصولی از باشگاه قایق تفریحی میمون کسل (BAYC) است. یکی دیگر از توکن های غیر قابل تعویض فروش 191 NFT از کلاب میمون های جهش یافته است که آنها نیز زیر مجموعه کلاب میمون‌های کسل است. 308 NFT مربوط به آدردید (Otherdeed) یکی از عنصر بازی آدرساید هستند.

آدردید (Otherdeed)مجموعه ای از 200000 قطعه زمین پویا NFT با ترکیبی از محیط، رسوبات و گنجینه ها هستند.

به احتمال زیاد در بزرگترین تخلیه NFT تا کنون، Machi در 48 ساعت گذشته 1010 NFT فروخته است، از جمله:

  • 90 BAYC برای 5707 اتریوم
  • 191 MAYC برای 3091 اتریوم
  • 112 آزوکی برای 1644 اتریوم
  • 308 Otherdeed برای 582 اتریوم

اما او سود زیادی برای این مجموعه ها ثبت نمی کند. چرا؟

با این حال، قابل توجه است که برادر بزرگ (Machi) بلافاصله پس از دامپ، 991 NFT را پس گرفت. طبق نظریه ی تورمن این کار می تواند، یک نمایشنامه برای کسب سود و در عین حال  یک تجارت شستشوی بزرگ برای ایجاد سودهای عظیم Blur airdrop یا دستکاری کاملاً برهنه در بازاراست.

طبق گزارش‌ها، Machi یکی از بزرگترین دریافت‌کننده‌های ایردراپ توکن BLUR از بازار جدید NFT Blur است که اخیراً OpenSea را از نظر حجم معاملات از رتبه‌بندی پلت‌فرم NFT خارج کرده است.

در 14 فوریه، این پروژه اولین دور ایردراپ های خود را به جامعه ارائه کرد. با مقدار توکن های ایردراپ شده بسته به سطح تعامل پلت فرم کاربر و  فعالیت معاملاتی NFT مبتنی بر اتریوم بود.

در 17 فوریه، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intel نشان داد که ماچی  1.8 میلیون توکن BLUR دریافت کرده است و همه آن را به مبلغ 1.3 میلیون دلار نقد کرده است. ماچی در حال حاضر هیچ توکن BLUR ندارد، مانند دیگران، همه توکن های خود را فروخت. در مجموع، او 1.3 میلیون دلار برای 1.8 میلیون توکن Blur خود دریافت کرد که با قیمت متوسط 0.707 دلار فروخته شد.

بر طبق داده های تجزیه و تحلیل بلاکچین Arkham Intel ماچی برای اینکه به طور کامل BLUR دلاری خود را بفروشد، 38 تراکنش جداگانه انجام داده است. به این ترتیب، Machi می‌تواند با افزایش فعالیت معاملاتی NFT به دنبال کسب برخی توکن‌های جدید BLUR در دور بعدی باشد، در حالی که سایر نهنگ‌ها نیز ممکن است به دنبال انجام همین کار باشند.

با نگاهی به قیمت‌های کف مجموعه‌های برتری که ماچی در ابتدا دامپ کرد و بر اساس داده‌هایNFT Price Floor ،BAYC ، MAYC و Otherdeed NFT در ۲۴ ساعت گذشته شاهد کاهش 7.77، 9.2 درصدی و 8.16 درصدی بوده اند.

بر اساس گزارش CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، BLUR روی 0.79 دلار است و قیمت آن طی هفت روز گذشته 17.7 درصد کاهش یافته است. در 22 فوریه، تیم Blur توییت کرد که این پروژه به زودی توکن‌هایی به ارزش 300 میلیون دلار را در دور دوم یا (فصل دوم) پخش خواهد کرد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا