اخباراخبار اتریوم

نهنگ ها 1.7 میلیارد دلار در قراردادهای آتی ETH خریداری می کنند

توسعه شبکه اتریوم (ETH) در حال انجام است که به طور بالقوه تاثیر مثبتی در آینده بر قیمت اتریوم می‌گذارد، علیرغم اینکه در ماه‌های اخیر اصلاحات قابل‌توجهی انجام شده است. سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در معاملات آتی اتریوم، آمادگی خود را برای بهره بردن از افزایش احتمالی اتریوم نشان می دهند.

در عکس زیر، فعالیت‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ اتریوم قرارداد آتی اتریوم را به ارزش 1.7 میلیارد دلار ظرف یک ساعت خریداری کرده است، این خرید بر اساس سفارشات بازار، بیشترین حجم ساعتی هفت ماهه را در قراردادهای آتی اتریوم نشان می دهد. قابل ذکر است که قراردادهای آتی اتریوم به قراردادهای قانونی برای خرید یا فروش اتر در تاریخ آتی اطلاق می شود و ارزش خود را از اتریوم می گیرند.

فعالیت‌های زنجیره‌ای نهنگ اتریوم

فعالیت نهنگ اتریوم نشان می دهد که بهبود اخیر اتریوم در حال افزایش است و احتمالاً قصد دارد جایگاه خود را حفظ کند. در زمان انتشاراین خبر، اتریوم با قیمت 1500 دلار معامله می شد که در هفت روز گذشته حدود 48 درصد افزایش داشته است. سود هفتگی بیتکوین رقیب اتریوم  ۱۹ درصد بوده است که در مقابل اتریوم خیلی کمتر بوده است.

قابل ذکر است که خرید قرارداد آتی اتریوم مکمل فعالیت اخیر نهنگها است که در روزهای اخیر افزایش یافته است. پس از انباشت آهسته در اواسط تا اواخر ژوئن، نهنگ های اتریوم به طور کلی فعالیت احتکار خود را افزایش داده اند و از 18 جولای به بیش از 20 درصد رسیده اند.

تأثیر ارتقاء Merge

در حال حاضر، ارز دیجیتال مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حال آماده شدن برای انتقال نهایی به پروتکل اثبات سهام (PoS) از مکانیسم اثبات کار (PoW) با انرژی فشرده است و ارتقای Merge برای اواخر سپتامبر در نظر گرفته شده است. پس از ارتقا، اتریوم نشانه هایی از بهبود در ارتباط با حرکت عمومی بازار را نشان داده است.

همانطور که گزارش شده است، 50 رهبر فین‌تک پیش‌بینی کردند که ارز دیجیتال اتریوم احتمالاً تا پایان سال 2022 با قیمت 1711 دلار معامله می‌شود و ارتقای Merge نقش کلیدی ایفا می‌کند.

ارتقای قراردادهای  آتی همچنین باعث فعالیت در ارزهای دیجیتالی دیگر مانند اتریوم کلاسیک (ETC) با مهاجرت استخراج کنندگان از اتریوم شده است. در پی به‌روزرسانی، اتریوم کلاسیک  تقریباً 50درصد در یک هفته افزایش یافت زیرا شبکه خود را برای تطبیق با ماینرهای PoW و نرخ هش اتریوم  قرار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا