اخباراخبار اتریوم

ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم 30 میلیون دلار اتریوم فروختند

ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم 30 میلیون دلار اتریوم فروختند، زیرا  اتریوم در حال شکستن 2000 دلار است. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تحلیلی lookonchain که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال و نقل و انتقالات کیف پول هوشمند Smart Money را ردیابی می‌کند.

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) نزدیک به نیم میلیون اتریوم را به یک صرافی بزرگ ارسال کرده است. بعد از اینکه ویتالیک این کار را انجام داد، بنیاد اتریوم نیز همین کار را کرد، اما این بنیاد اتریوم بسیار بیشتری را به همان پلتفرم انتقال داد، تقریباً 30 میلیون دلار فروخته است.

در این بین، دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم، در سطح 1960 دلار خرید و فروش می شود. شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment معتقد است که اتریوم در آستانه شکستن بیش از 2000 دلار است.

پلتفرم تحلیلی lookonchain تعداد اتریومی که ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم فروختند را به اشتراک گذاشت. بر اساس داده های این پلتفرم کیف پول vitalik.eth اولین کیف پولی بود که 200 اتریوم (به ارزش حدود 400000 دلار) را به صرافی کراکن مستقر در ایالات متحده منتقل کرد پس از تراکنش ویتالیک، بنیاد اتریوم همان کار را انجام داد اما در مقیاسی بسیار بزرگتر، آنها 15000 اتریوم را نیز به صرافی کراکن(Kraken) منتقل کردند.

به نظر می رسد که ویتالیک فقط هر از چند گاهی اتریوم را با مقادیر کم و بیش یکسان می فروشد. در اواسط فوریه، او 210 اتریوم را به قیمت تقریباً 325000 دلار در استیبل کوین USDC فروخت.

عجیب است که ویتالیک قسمتی از اتریوم خود را نیز در صرافی کراکن فروخته شد. در آن زمان، اتریوم با قیمت 1545 دلار معامله می شد. در 13 مارس، او 200 اتریوم دیگر را به Kraken منتقل کرد و آن را به قیمت 1656 دلار به ازای هر کوین فروخت.

اتریوم در آستانه شکستن 2000 دلار

تحلیلگر شرکت داده های Santiment در روز جمعه گزارش داد که: اتریوم به بالاترین میزان در 8 ماه گذشته در صرافی‌های ارز دیجیتال رسیده است. تیم تحلیلی معتقد است که این ممکن است نشانه ای از افزایش نوسانات آینده باشد، مشابه آنچه پس از سقوط FTX در اوایل نوامبر و Merge در اواسط سپتامبر بود.

شرکت Santiment در توییتی که پس از آن منتشر شد، اضافه کرد که در حالی که سپرده‌های فعال سرسام‌آور اتریوم در صرافی‌ها بالاترین میزان از نوامبر سال گذشته است، اتریوم اکنون نشانه‌هایی از جدا شدن از بیتکوین را نشان می‌دهد و ممکن است در آستانه شکستن از سطح 2000 دلار باشد.

با به روز رسانی گزارش ما در مورد سپرده های فعال اتریوم، آدرس‌های مبادله‌ای که در شبکه در حال تعامل هستند اکنون در بالاترین سطح خود از نوامبر 2021 قرار گرفته است. همانطور که انتظار می‌رفت، اتریوم نشانه‌های جداسازی را نشان می‌دهد و بار دیگر در آستانه شکستن 2000 دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا