اخباراخبار صرافی

رای انجمن یونی سواپ بر استقرار یونی سواپ v3 در شبکه Boba

اعضای انجمن Uniswap به استقرار Uniswap v3 در پروتکل لایه 2 شبکه Boba در اتریوم رای مثبت دادند. با کسب بیش از 51 میلیون رای، پیشنهاد ارائه شده توسط بنیاد Boba و FranklinDAO برای استقرار Uniswap v3 در شبکه Boba به تصویب رسید.

این بدان معنی است که شبکه Boba ششمین زنجیره ای خواهد بود که Uniswap نسخه 3 را به کار می گیرد و قرار است در هفته های آینده استقرار آن ادامه یابد. این حرکت توسط چندین نهاد مانند GFX Labs ،Blockchain در میشیگان، Gauntlet و ConsenSys حمایت شد.

به گفته آلن چیو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Enya Labs، یکی از همکاران اصلی شبکه Boba، این حرکت توسعه دهندگان درون اکوسیستم را قادر می سازد تا نسل جدیدی از برنامه های مالی غیرمتمرکز داخلی و خارج از زنجیره (DeFi) را در بالای Uniswap ایجاد کنند.

آلن چیو توضیح داد: در حالی که پروتکل Uniswap بدون مجوز باقی می‌ماند، توسعه‌دهندگان می‌توانند یک لایه سازگار بالای آن بسازند که از Hybrid Compute برای بهره‌برداری از خدمات KYC/AML موجود و سازگار با TradFi استفاده کند.

در نتیجه، چیو خاطرنشان کرد که صرافی غیرمتمرکز برای بازار نهادی گسترده‌تر قابل دسترس‌تر خواهد بود. علاوه بر این، تیم شبکه Boba همچنین معتقد است که این فرصتی را برای Uniswap برای گسترش به بازارهای کلیدی آسیا باز می کند. با تاکید بر اینکه شبکه بوبا در کره جنوبی محبوبیت زیادی به دست آورد و به آرامی در حال گسترش به ژاپن است.

Wormhole دومین «بررسی موقت» را برنده شد تا به پلی برای مدیریت Uniswap تبدیل شود.

در همین حال، در یک گفتگو که اخیر در جمعی دوستانه بیان شد، بنیانگذار Aave استانی کولچوف با الکس کوهن، سردبیر کوین تلگراف برای بحث در مورد پذیرش DeFi صحبت کرد. به گفته Kulechov، پذیرش بیشتر پرداخت‌ها و استیبل کوین‌ها می‌تواند منجر به رشد بیشتر در فضای DeFi شود.

بنیانگذار Aave تاکید کرد که کاربرانی که در استیبل کوین‌ها حضور دارند، آنها را در موقعیتی قرار می‌دهد که در نهایت می‌توان DeFi را معرفی کرد. در اخبار دیگر، یک گزارش DappRadar نشان داد که DeFi در سال 2023 شروع خوبی داشته است. داده‌های سایت آمار نشان می‌دهد که پروتکل‌های DeFi رشد قابل‌توجهی را در ارزش کل خود در ژانویه مشاهده کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا