اخبار

احتمال افزایش 25 درصدی ارز دیجیتال Chainlink

به نظر می رسد Chainlink بر اساس چندین فاکتور اساسی و فنی، در روزهای منتهی به راه اندازی پروتکل استیکینگ (LINK stakin) خود در دسامبر، برای افزایش قیمت 25 درصدی آماده است.

افزایش قیمت Chainlink قبل از راه‌اندازی سهام

staking که در 6 دسامبر به صورت نسخه 0.1 در حالت بتا فعال می شود، به عنوان بخشی از به اصطلاح Chainlink Economics 2.0 ارائه می شود.

پیش از این، کاربران Chainlink مجبور بودند گره‌ها یا نودهای (nodes) خود را برای دریافت جوایز در توکن‌های LINK راه‌اندازی کنند. ویژگی staking به طور موثر راه‌های جدیدی را برای آنها باز می‌کند تا پاداش‌های LINK کسب کنند که در تئوری می‌تواند تقاضا برای توکن را افزایش دهد.

علاوه بر این، پلتفرم چین لینک به عنوان یک ارائه دهنده خدمات اوراکل باعث می شود تقاضا برای خرید لینک افزایش یابد. دیوید گوخشتین، بنیانگذار شرکت رسانه ای متمرکز بر بلاک چین، Gokhshtein Media، معتقد است که ممکن است در پی سقوط اخیر FTX اتفاق بیفتد.

این تحلیلگر تاکید کرد که چگونه تریدرها و سرمایه گذاران پس از برشکستگی صرافی FTX به دنبال شفافیت بیشتر در مورد ذخایر سایر صرافی ها بوده اند، که می تواند تقاضا برای خدمات اوراکل مانند Chainlink را افزایش دهد و به نوبه خود قیمت LINK را بالاتر ببرد.

Chainlink Labs خدمات حسابرسی PoR خود را برای صرافی ها در 10 نوامبر راه اندازی کرد.

گمانه زنی ها به افزایش قیمت LINK در روزهای اخیر کمک کرده است. قابل ذکر است، قیمت چین لینک  هشت روز پس از کاهش قیمت که در حدود 5.50 دلار معامله می شد، 29 نوامبر 35.50درصد افزایش داشته و تا 7.50 دلار خرید و فروش شده است که بالاترین سطح در دو هفته اخیر بود.

بر اساس بررسی‌های فنی قیمت، جفت LINK/USD اکنون در کوتاه‌مدت صعودی‌تر است.

شکست قیمت LINK

LINK در 29 نوامبر، سه هفته پس از از دست دادن جایگاه خود، دوباره خط روند افزایشی چند هفته ای خود را پس گرفت. این اتفاق در پی فروش بازار به رهبری FTX  اتفاق افتاد.

با انجام این کار، توکن Chainlink همچنین تنظیم شکست مثلث صعودی غالب خود را به سمت 4 دلار باطل کرد. در حال حاضر در محدوده الگو معامله می‌شود و به رشدی به سمت خط روند بالا نزدیک به 9.40 دلار چشم دوخته است که تا هفته دوم دسامبر 25 درصد بیشتر از سطوح قیمت فعلی است.

میشائل ون دی پوپ، تحلیلگر بازار و بنیانگذار Eight Global نیز پیش بینی می کند که LINK به بالای 9 دلار برسد یا از آن عبور کند. علاوه بر این، در ادامه حرکت صعودی و در پی شکستن مقاومت 9.40 دلار است، چشم LINK به تارگت بعدی است که با شکست مثلث صعودی می تواند ۱۶ دلار را ببیند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا