اخباراخبار بیتکویناخبار جهان

پادشاهی بیتکوین در استرالیا

گزارش IRCI بیان می کند که بیتکوین در استرالیا پادشاهی می کند و استرالیایی ها هنوز به بیتکوین اعتقاد دارند و جمعیت موافقین بیتکوین رو به افزایش است.

بیتکوین در یک نظرسنجی در صدر جدول کریپتو قرار گرفته است، با توجه به 2000 استرالیایی که توسط شاخص مستقل ارزهای دیجیتال (IRCI) مورد بررسی قرار گرفتند، بیتکوین از نظر شناخت برند، مالکیت و احساسات کلی رتبه اول را دارد.

در این گزارش، در حالی که 92 درصد استرالیایی ها نام ارزهای دیجیتال را شنیده اند، بیتکوین  نسبت به سایر ارزهای دیجیتالی شناخته شده تر بود. بر این اساس، 90.80 درصد از پاسخ دهندگان در مورد بیتکوین شنیده بودند.

استفان لیورا، پادکستر محبوب استرالیایی درباره ارقام نظرسنجی بیتکوین روشن گری کرد.

لیورا به کوین تلگراف گفت:

 بیت کوین به رشد خود ادامه می دهد زیرا اولین بوده و به این دلیل که واقعاً لحظه صفر تا یک شبیه کشف آتش یا اختراع ماشین چاپ بود. بیت کوین همچنین قوی‌ترین جامعه سازندگان و مربیان را دارد، بنابراین در چرخه‌های بازار دوام می‌آورد.

شناخت بیتکوین در بین نوجوانان استرالیایی رو به افزایش است و علیرغم روند نزولی بیتکوین در ابتدای نوامبر در استرالیا این روند صعودی بوده است. در ادامه این گزارش آمده است که جمعیت نزدیک به 26 میلیون نفری استرالیا به ارزهای دیجیتالی اعتقاد دارند. و معتقدند که آینده بیتکوین در بلند مدت روشن است.

اکثر کسانی که در نظرسنجی شرکت کرده اند، کسانی هستند که در بازار ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری کرده اند. این افراد معتقدند که بیتکوین در سال 2030 به بالای 30000 هزار دلار خواهد رسید این پیش بینی در صورتی است که قیمت امروز بیتکوین حدودا 15000 هزار دلار است که دوبرابر رقم پیش بینی شده است.

حتی افرادی که در ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری نکرده اند، بنابراین کمتر تعصب را دارند که ارزش سرمایه‌گذاری‌هایشان افزایش می‌یابد نیز اعتقاد دارند بیتکوین افزایش پیدا می کند. 43 درصد از افراد مورد بررسی معتقدند که قیمت هر BTC بیش از 30000 دلار خواهد بود.

علی‌رغم این نوسانات، داده‌های IRCI در سال 2022 به وضوح نشان می‌دهد که علاقه و سرمایه‌گذاری استرالیایی‌ها در ارزهای دیجیتال همچنان بالا است و به شتاب به روند خود ادامه می‌دهد.

آدریان پرزلوزنی، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو توضیح داد:

اگرچه در کوتاه مدت تعداد جمعیت جوانانی که در بازار کریپتو سرمایه گذاری کرده اند رو به کاهش بوده است و در گروه سنی 18 تا 24 سال  از 33.3 درصد به 55.7 درصد  کاهش داشته است و به طور کلی به علاوه، به طور کلی، مالکیت کریپتو در سال گذشته از 28.8 درصد به 25.6 درصد کاهش یافته است.

لیورا این افت را اینگونه توضیح داد:

این کاهش سرمایه گذاری در کریپتو و بیتکوین به علت نوسانات و کاهش قیمت ها می دانم، و این یه کاهش دوره ای معمولی است.

اتفاقا، اکنون که ارزهای دیجیتالی دوران نزولی خود را طی می کند، بهترین زمان برای سفته بازانی است که به تازگی به بازار کریپتو وارد شده اند، تا  اخلاق واقعی بیتکوین را ببینند و بیشتر بیاموزند تا تبدیل به HODLers و stacker هایی می شوند که پایه را برای چرخه بعدی ایجاد می کنند.

با این حال، همانطور که Livera به آن اشاره می کند، مشخص نیست که گروه ها دیگر دارای کدام دارایی نیستند. این گزارش بیت کوین را با سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند سولانا یا اتریوم  در مورد سؤالات گسترده تر همراه می کند.

به عنوان مثال، با وجود اینکه وعده اتریوم مبنی بر تبدیل شدن به یک ارز نیست، بلکه ابزاری برای کسب درآمد از پلتفرم بود، می‌پرسد: «آیا ارز دیجیتال به طور گسترده توسط مردم و کسب‌وکارها پذیرفته می‌شود؟» در حالی که Solana در نظر گرفته شده است که خانه ای برای برنامه های غیرمتمرکز یا DApps باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا