اخبار

شیبا اینو بزرگترین تراکنش سال را ثبت کرد

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو از ابتدای سال به بالاترین سطح خود رسیده است و معاملات آن نیز به بالاترین سطح خود رسیده است. به گفته تحلیلگر مشهور علی مارتینز و با استناد به داده های پورتال Santiment، فعالیت شبکه شیبا اینو از ابتدای سال به بالاترین سطح خود رسیده است.

طبق گزارش‌ها، شیبا اینو بیشترین افزایش روزانه آدرس‌های فعال خود را در سال 2023 در پایان ماه مارس تجربه کرد، زمانی که نزدیک به 36000 آدرس SHIB در شبکه تراکنش داشتند.

شیبا اینو با 35788 آدرس منحصر به فرد بیشترین تعامل را در شبکه و در طول یک سال داشته اند.

جالب توجه است که افزایش تعامل با توکن‌های Shiba Inu در شبکه درست قبل از بریک اوت (Breakout) شیبا و پس از انباشت طولانی مدت و کاهش نوسانات رخ داد. پس از دو هفته معاملات در محدوده تعیین شده با افت 7.8 درصدی در 15 مارس، قیمت SHIB در روزهای پایانی مارس رشد کرد و پس از آن بیش از 9 درصد افزایش را نشان داد.

می توان فکر کرد که این موضوع مربوط به خودی ها یا نهنگ هایی است که قیمت آینده را پیش بینی می کنند و در آن سرمایه گذاری می کنند. با این حال، همانطور که آمار دقیق IntoTheBlock نشان می دهد، اکثریت قریب به اتفاق تراکنش های انجام شده در طول افزایش فعالیت شبکه در محدوده 10 تا 100 دلار بوده است.

همچنین 578 تراکنش که با توکن های شیبا اینو معامله شده است، به ارزش بین 10000 تا 100000 دلار بوده است. در این مدت 51 معامله واقعا بزرگ با شیبا انجام شد. از این تعداد، 50 مورد برای مبالغی بین 100000 تا 1 میلیون دلار بوده و تنها یکی از معاملات برای مبلغی بالاتر از آن اما کمتر از 10 میلیون دلار بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا