اخباراخبار بیتکوین

قیمت بیت کوین به بالاترین سطح 5 ماه اخیر رسید

قیمت بیت کوین در بالاترین سطح 5 ماه اخیر به 23000 دلار نزدیک شد. بیت کوین تا بازیابی میانگین متحرک 200 هفته ای خود فاصله چندانی ندارد، اما معامله گران هنوز به شدت نسبت به روند صعودی قیمت بیت کوین مشکوک هستند. بیت کوین در 21 ژانویه به 23000 دلار رسید علت اصلی این افزایش قیمت خریداران آسیایی بود، که قدرت تازه ای در بازار ایجاد کردند.بیت کوین

نقدینگی پیشنهادی موجب شبهه می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که خرس‌های نبرد یک شبه ای را شروع کردند که موجب شد بیت‌کوین/دلار آمریکا به ۲۲۷۹۰ دلار در بیت‌استمپ برسد، که بالاترین میزان از ماه اوت است. با توجه به اینکه فراز و فرودهای چند ماهه اخیر و به‌رغم ترس از یک اصلاح بزرگ، بیت‌کوین همچنان شگفت‌انگیز بود، زیرا معامله‌گران راه را برای صعود بیشتر باز کردند.

همانطور که توسط معامله گران Skew اشاره شد، آسیا در آخر هفته پیشرو بود و فشار بازار از طرف معامله گران در بورس جذب می شد. یک رالی دیگر که توسط مناقصه آسیا هدایت می شود. که سبب می شود خریداران TWAP فشار فروش را از MM ها جذب کنند.

همانطور که Skew در مورد یک نمودار ترکیبی اظهار کرد که: پیشنهادهای برای بالابردن قیمت مناقصه داده شود قبل از اینکه فشارها در کوتاه مدت باعث شود یک دیوار کوتاه کشیده شود.

BTC spot

در همین حال، تجزیه تحلیل آن چین نشان دادند صرافی بایننس درخواست حذف نقدینگی را در روز گذشته علامت گذاری کرده است. این امر به بیت کوین اجازه می دهد تا از مرز 22000 دلار عبور کند. تجزیه تحلیل آن چین در بخش بعدی از بروزرسانی خود آورد که:

«نوسانات ادامه دارد. همه چیز را پس ندهید، مطمئن باشید در این راه مقداری سود خواهید برد.»

بیت کوین

مثل همیشه، بیت کوین در آخرین اوج خود دور از ظن بود و برخی از چهره های آشنا همچنان از معامله گران می خواهند تا برای بدترین شرایط آماده شوند. تونی گینا، تحلیلگر ارزهای دیجیتالی در توییتر نوشت: «هرچه پامپ بزرگتر باشد، بیتکوین سخت‌تر سقوط می‌کند.

در حالی که کریپتو تونی استدلال می کرد که کل حرکت ممکن است چیزی بیش از یک “جهش گربه مرده” نباشد. صرف نظر از اینکه این موج امداد گربه مرده است یا معکوس شدن بیت کوین، دیدن کمی خوش بینی در بازار ارزهای دیجیتالی بسیار عالی است.

با توجه به اینکه چرا پس از پایان معاملات هفته TradFi به سودهای بیشتر می رسید، یکی از مفسران محبوب علاوه بر این پیشنهاد کرد که معامله گران بازار را دستکاری کنند.

هر شخصی که واقعاً بخواهد ارز دیجیتال بخرد و مالک آن باشد هر هفته منتظر می ماند تا جمعه تعطیل شود تا خرید خود را عملی کند. وی افزود که “هدف این خریداران روشن است.”

در اوایل هفته، Material Indicators نیز در مورد مناقصه “طرح شده” برای بیتکوین هشدار داده بود.

بیت کوین

میانگین متحرک کلیدی در افق

بر اساس میانگین متحرک کلیدی تمامی توجه بر روی بسته شدن کندل هفتگی بیتکوین/دلار است، که اگر قیمت‌های فعلی حفظ شود، بهترین قیمت از اواسط آگوست خواهد بود.

در همان زمان، به نظر می رسید که بیت کوین در آستانه چاپ یک به اصطلاح “صلیب مرگ” در نمودار هفتگی است، با 50WMA نزولی که در شرف عبور از 200 WMA است که هنوز در حال افزایش است.

بیت کوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا