اخباراخبار جهاناخبار صرافی

بایننس به وسیله صرافی GOPAX دوباره وارد کره جنوبی شد

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس با خرید جدید پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Gopax به کره جنوبی بازمی گردد. بایننس اکثریت سهام را در صرافی ارز دیجیتالی Gopax که دچار مشکل شده بود را دوباره به دست آورده است. بلومبرگ در 3 فوریه گزارش داد که پس از اینکه صرافی بایننس دو سال پیش از بازار کره جنوبی خارج شده بود، مجددا و با خرید سهام صرافی Gopax دوباره وارد کره جنوبی شده است.

بر اساس گزارش ها منابع مالی این تراکنش از یک پروژه سرمایه گذاری توسط فاینانس به نام Industry Recovery Initiative آغاز و تامین شده است، که صرافی بایننس تعهد 1 میلیارد دلاری به آن داده است. ییبو لینگ، مدیر بازرگانی بایننس، گفت که بایننس بدون افشای شرایط معامله، موقعیت سهام «معناداری» را در Gopax به دست آورده است.

این خرید چند ماه پس از توقف برداشت Gopax از برخی محصولات در نوامبر 2022 در بحبوحه سقوط صرافی FTX انجام شد. به گفته لینگ، بایننس قصد دارد با سرمایه جدید، امکان برداشت برای مشتری و پرداخت سود را برای محصول بازده Gopax GoFi را فراهم کند.

لینگ اظهار داشت: هدف اساسی این معامله، حمایت از مشتریان و اطمینان از اینکه مشتریانی که می خواهند دارایی های خود را برداشت و خارج کنند، توانایی انجام این کار را داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا