اخبار جهاناخبار

واکنش CZ مدیرعامل بایننس در مورد خرید توییتر

خرید توییتر توسط میلیاردر ایلان ماسک با واکنش‌های متفاوتی از سوی جوامع رمزنگاری و جهانی روبرو شد و بحث‌هایی را در مورد تغییرات در سانسور، تأیید حساب و راه‌اندازی ویژگی‌های جدید ارز دیجیتالی و بلاک چین را برانگیخت. در این بین تصمیم CZ  مدیرعامل بایننس برای سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری در سایت رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

مدیرعامل بایننس با اذعان به این همهمه، شش دلیل را به اشتراک گذاشت که چرا او از توییتر حمایت کرد و چه معنایی ممکن است برای آینده توییتر داشته باشد. از زمانی که رئیس جدید توییتر آمد، در هر مصاحبه از من سوال می شد چرا به سرمایه گذاری در توییتر علاقه دارم؟ و من در هفته های گذشته مصاحبه های زیادی در این مورد داشته ام که در اینجا ۶ دلیل را به صورت خلاصه می گویم.

دلیل اصلی CZ برای سرمایه گذاری در توییتر، اعتقاد او به آزادی بیان بود. CZ ضمن تاکید بر اهمیت توییتر در ارائه یک پلت فرم مشترک که در آن عموم مردم و افراد برجسته بتوانند نظرات خود را بیان کنند، گفت: “آزادی بیان یک پیش نیاز برای داشتن آزادی پول است که ما برای آن ایجاد می کنیم.”

دلیل دوم تزریق سرمایه مربوط به حمایت بایننس از کارآفرینان است. به گفته CZ، “با ایلان در راس، ما معتقدیم توییتر به رشد خود ادامه خواهد داد و به یک پلتفرم تاثیرگذار برای همه تبدیل خواهد شد.” CZ “ارزش دست نخورده فوق العاده” را به عنوان دلیل سوم برای سرمایه گذاری ذکر کرد، زیرا او معتقد بود که پلت فرم رسانه های اجتماعی می تواند مدل های کسب و کار نوآورانه را بدون نیاز به فروش داده های کاربر ارائه دهد.

با این پتانسیل در پس‌زمینه، CZ پیشنهاد کمک به یکپارچه‌سازی Web3 برای توییتر را داد که چهارمین دلیل او نیز بود. با این حال، مورد پنجم برای CZ کاملا شخصی است. توییتر برای CZ به دلیل فضای باز برای ارتباط با افرادی که در جامعه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند مهم است.

از جمله این افراد می توان به کارآفرینان، سرمایه گذاران، روزنامه نگاران و عموم مردم بسیار اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا