اخبار

بایننس کوین به بالاترین سطح 20 روزه رسید

بایننس کوین به بالاترین سطح 20 روزه می رسد، همانطور که لایت کوین سودهای اخیر خود را افزایش می دهد. با بازگشت احساسات صعودی به بازارهای ارزهای دیجیتال، لایت کوین برای ششمین جلسه متوالی برای شروع هفته افزایش یافت.

در زمان نگارش، ارزش بازار جهانی تا 2.50 درصد افزایش یافته است. همینطور که بایننس کوین نیز سبز بود و سبب شد که در روز دوشنبه به بالاترین حد خود در 20 روز گذشته برسد.

لایت کوین (LTC)

حرکت لایت کوین (LTC) نیز در روز دوشنبه یک حرکت قابل توجه بود، زیرا این توکن برای ششمین جلسه متوالی صعود کرد. جفت ارز LTC/USD در اوایل روز به اوج خود یعنی 92.16 دلار رسید، که کمتر از 24 ساعت پس از معامله در پایین ترین سطح خود 89.10 دلار بود. این حرکت منجر به صعود لایت کوین به سطح مقاومت کلیدی 93.00 دلار شده است که آخرین بار در 23 می به دست آمد.

لایت کوین

از نمودار، به نظر می رسد افزایش اخیر در نتیجه شکستن شاخص قدرت نسبی (RSI) از سقف 51.00  می باشد. از آن زمان این شاخص بیشتر رشد کرد و به نقطه مقاومتی 57.00 رسید که منجر به محو شدن سودهای قبلی شده است. در زمان نگارش این مقاله، LTC با قیمت 91.38 دلار معامله می شود، با قدرت قیمت در 56.05.

بایننس کوین (BNB)

باینانس کوین یا BNB  نیز شروع هفته را با کندل های سبز آغاز کرد و قیمت ها در این روند به بالاترین حد چند هفته ای خود رسیدند.  پس از اینکه قیمت بایننس کوین پایین آمد و به قیمت 307.53 دلار در روز یکشنبه رسید، اما جفت ارز BNB/USD  در اوایل امروز به اوج روزانه خود یعنی 316.83 دلار رسید. این افزایش باعث شد که بایننس کوین به بالاترین سطح خود از 9 می، زمانی که توکن بالای 320.00 دلار معامله می شد، رسید.

بایننس کوین

به طور کلی، بایننس کوین  اکنون 2 درصد بالاتر از همان نقطه در هفته گذشته معامله می شود، و با رالی امروز RSI را به قوی ترین نرخ خود از اول ماه می رساند. علاوه بر این، میانگین متحرک 10 روزه (قرمز) (MA) نیز به سمت یک متقاطع صعودی با MA 25 روزه (آبی) حرکت می کند. اگر این تلاقی اتفاق بیفتد، شانس خوبی وجود دارد که BNB به سمت سقف بلندمدت در مرز 340.00 دلار حرکت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا