اخباراخبار جهان

آمریکا قوانین گزارش مالیاتی برای کارگزاران کریپتو را به تاخیر انداخت

اجرای الزام کارگزاران برای گزارش سودهای حاصل از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده و IRS به تعویق افتاده است. قوانین مالیاتی جدید که در لایحه زیرساختی 1 تریلیون دلاری تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده در سال 2021 گنجانده شده است، قرار بود در سال 2023 اعمال شود.

به کارگزاران کریپتو گفته شد که تا زمان صدور مقررات نهایی از قوانین موجود پیروی کنند

وزارت خزانه داری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی (IRS) تعهد کارگزاران دارایی دیجیتال برای شروع ردیابی و گزارش درآمد حاصل از تراکنش های مشتریان را به تاخیر می اندازند. مقررات مربوطه با قانون سرمایه گذاری زیرساخت و مشاغل، که در اواخر سال 2021 به تصویب قانون رسید، ارائه شد و قرار بود در 1 ژانویه 2023 لازم الاجرا شود.

هدف اصلی این الزام، تحمیل مقرراتی که در حال حاضر برای کارگزاران اوراق بهادار اعمال می شود، بر بخش کریپتو است. افزایش درآمدهای مالیاتی حاصل از خرید و فروش سکه (Coin) با آشکار کردن سود حاصل از چنین عملیاتی در فرم 1099 بود.

با این حال، قوانین اضافی برای اجرای قانون مورد نیاز است، از جمله تعریف دامنه اصطلاح کارگزار منتقدان اشاره کرده اند که در حال حاضر بسیار گسترده است و نهادهایی مانند ماینرهایی را که ممکن است نتوانند با مقررات مطابقت داشته باشند را پوشش می دهد.

روز جمعه، وزارت خزانه داری و IRS راهنمایی های انتقالی در این مورد ارائه کردند. در این اطلاعیه آمده است که تا زمانی که مقررات نهایی تصویب نشود، انتظار نمی رود کارگزاران رمزارز اطلاعات بیشتری را در رابطه با واگذاری دارایی های دیجیتال گزارش کنند و خاطرنشان کرد:

کارگزاران همچنان ملزم به رعایت قوانین و مقررات موجود هستند

مقامات همچنین تأکید کردند که این دستورالعمل فقط در مورد اظهارنامه های ثبت شده توسط کارگزاران اعمال می شود در حالی که مالیات دهندگان هنوز باید هرگونه درآمد دریافتی از تراکنش های مربوط به ارزهای دیجیتال را گزارش کنند. در این اطلاعیه توضیح داده شده است:

آنها همچنین باید به سؤال دارایی دیجیتال در صفحه 1 فرم 1040PDF یا فرم 1040SRPDF پاسخ دهند.

در اطلاعیه دیگری که در 23 دسامبر منتشر شد، IRS همچنین گفت که قوانین جدیدی را به تعویق می‌اندازد که سازمان‌های تسویه حساب شخص ثالث، مانند Paypal ،Venmo ،Cash App و سایر کیف پول‌های دیجیتال را ملزم می‌کند تا تراکنش‌های بیش از 600 دلار را تا سال مالیاتی بعدی گزارش کنند.

حداقل آستانه جدید، کاهشیافته که از آستانه قبلی که بیش از 200 تراکنش در سال بود، با طرح نجات آمریکا در سال 2021 به تصویب رسید. در ابتدا قرار بود در مورد تراکنش هایی که در سال تقویمی 2022 رخ داده اند، اعمال شود، که اکنون به عنوان دوره گذار در نظر گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا