اخباراخبار بیتکویناخبار جهان

بیتکوین همچنان در صدر بیشترین جستجو در گوگل است

در میان بحث های فزاینده پیرامون دونالد ترامپ، اسلحه ها و سایر موضوعات مرتبط با سیاست و سرگرمی، بیت کوین همچنان جایگاه خود را به عنوان بیشترین واژه گوگل در ایالات متحده حفظ می کند. اصطلاحاتی که غالباً محبوب هستند مانند اسلحه، بیمه درمانی و سیاست حتی به 10 موضوع برتر لیست جستجوی گوگل  راه پیدا نکردند.

رتبه بندی جستجو ها

همانطور که در جدول بالا نشان داده شد، سایر اصطلاحات محبوب پس از بیت کوین و دونالد ترامپ به ترتیب شامل اخبار فوری، الویس پریسلی و دیزنی ورلد هستند. اصطلاحات غالباً محبوب مانند اسلحه، چاک نوریس، بیمه درمانی و سیاست حتی به 10 نفر برتر لیست جستجو حتی راه پیدا نکردند.

مقایسه جستجو بیت کوین و دونالد ترامپ

با این حال، در 30 روز گذشته، جستجوهای گوگل برای دونالد ترامپ تنها برای دو روز در 4 و 5 آوریل زمانی که گزارش‌هایی مبنی بر دستگیری احتمالی وی منتشر شد، از بیت کوین فراتر رفت، داده‌های بالا مقایسه جستجوی دونالد ترامپ و بیت کوین را نشان می‌دهد.

مقایسه ایالتی نشان داد که نوادا ایالتی با بیشترین تعداد جستجوی بیت کوین است و به ترتیب میامی، کالیفرنیا و واشنگتن در رتبه های بعدی قرار دارند.

به گفته Trading Browser، دلیل اصلی این یافته به مالیات‌های پایین‌تر و ابتکارات دولت محلی برای ترویج نوآوری نسبت داده می‌شود. این مطالعه می‌افزاید:

«سابقه ی طولانی مدت نوادا در قمار کردن ممکن است عاملی در موفقیت و علاقه زیاد به بیت‌کوین باشد».

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا