اخباراخبار بیتکوین

زن در میان مراحل طلاق، بیت کوین شوهرش را پیدا می کند

این زن در ابتدا مشکوک بود که شوهرش – که سالانه 3 میلیون دلار درآمد داشت – همه دارایی های خود را افشا نکرده زیرا  در طول طلاق مجبور است بین دو نفرشود. روند طلاق یک زوج نیویورکی بعد از اینکه یک حسابدار پزشکی قانونی کمک کرد تا 12 بیت کوین ذخیره شده شوهر را که او قصد داشت از همسرش مخفی کند، ردیابی کرد، تغییر کرد.

زوج مورد بحث 10 سال بود که ازدواج کرده اند، اما همسر مرد مشکوک بود که شوهرش تمام دارایی های خود را فاش نکرده است، چون بعد از طلاق بین آنها تقسیم می شود. این  زن خانه دار که با نام مستعار سریتا به شبکه CNBC گفت که شوهرش سالانه 3 میلیون دلار درآمد دارد ودارایی هایی که گفته است تمام دارایی های همسرش چیست.

سریتا یک حسابدار پزشکی قانونی را استخدام کرد، که در نهایت متوجه شد که شوهرش 12 بیتکوین خود را که ارزش تقریبی آن حدود 500000 دلار بود و در یک کیف پول ارز دیجیتال نامشخص بوده را اعلام نکرده است. ساریتا اظهار داشت: که هیچ اطلاعی در مورد سرمایه گذاری بیت کوین نداشته است.

ساریتا در ادامه گفت: این اتفاق هرگز و حتی برای یک لحظه  نیز در ذهن من نبود زیرا این گونه نبوده است که در مورد آن بحث کنیم یا با هم سرمایه گذاری کنیم و این قطعا بای من یک شوک بود.

در نتیجه، شوهر این زن باید راه خود را با برخی از دارایی های بیتکوین خود جدا کند. با توجه به اینکه فناوری بلاکچین به عوامل خارجی اجازه نمی دهد ورودی ها را تغییر بدهند یا حذف کنند، ردیابی سرمایه گذاری های کریپتو آسان تر از همتایان فیات آن است.

در مقابل، یکی از جدیدترین نوآوری ها در دنیای ارزهای دیجیتالی، متاورس است،که به مکانی محبوب برای ازدواج زوج ها در سراسر جهان تبدیل شده است

از سال 2021، زوج‌های بی‌شماری در مکان‌های مجازی مبتنی بر متاورس ازدواج کرده‌اند و به اعضای خانواده و دوستان این امکان را می‌دهند تا شاهد این مناسبت‌های شاد باشند.

مقاله کافه ترید را در مورد بلاکچین بخوانید، تا در مورد بیتکوین بشتر بدانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا