آموزش

شرکت Liquid متعلق به صرافی FTX تمام معاملات خود را متوقف کرد

توقف عملیاتی پنج روز پس از آن رخ می دهد صرافی تمام برداشت ها را به دلیل تشکیل پرونده ورشکستگی FTX به حالت تعلیق درآورد. توقف معاملات در شرکت Liquid زمانی رخ داد که تمام برداشت ها در صرافی FTX به دلیل تشکیل پرونده ورشکستگی به حالت تعلیق درآمده بود.

این شرکت در 20 نوامبر در توییتر اعلام کرد:

شرکت Liquid طبق دستورالعمل FTX Trading کلیه عملیات معاملاتی خود را در پلتفرم خود به حالت تعلیق درآورده است. این بیانیه نشان می‌دهد که صرافی Liquid «همه شکل‌های ترید» را به دلیل اجرای فرآیند فصل 11 در دادگاه‌های Delaware متوقف کرده است.

شرکت Liquid  اضافه کرد که: ما از زمان اعلام ورشکستگی در صرافی FTX  در حال ارزیابی وضعیت پیش آمده هستیم، ما در حال کار بر روی این مشکلات هستیم و تلاش خواهیم کرد تا در زمان مناسب یک به‌روزرسانی کامل‌تری ارائه کنیم.»

توقف عملیاتی در صرافی Liquid همانطور که گفتیم 5 روز پش از آنکه اعلام ورشکستگی کزد اتفاق افتاد که صرافی تمام برداشت‌ها را از پلتفرم خود به تعلیق درآورد و دلیل آن مطابقت با الزامات رسیدگی داوطلبانه فصل 11 بود.

آژانس خدمات مالی ژاپن نیز قبلاً از یکی دیگر از شرکت های تابعه محلی FTX به نام FTX Japan درخواست کرده بود که سفارشات تجاری خود را در 10 نوامبر تعلیق می کند.

آژانس خدمات مالی ژاپن قبلاً از یکی دیگر از شرکت‌های تابعه محلی FTX، FTX Japan، درخواست کرده بود تا سفارشات تجاری خود را در 10 نوامبر متوقف کند.

بر طبق گزاراشاتLiquid  تنها شرکت تابعه FTX نیست که به دلیل روند ورشکستگی شرکت مادر خود با مشکلاتی مواجه شده است.

شرکتVoyager Digital  که در حال حاضر مراحل ورشکستگی خود را پشت سر می گذارد، پس از خرید دارایی‌های FTX US در ماه سپتامبر، در تلاش برای یافتن خریدار دیگری است. این شرکت یک مناقصه را برگزار کرده است.

صرافی کریپتو کراس تاور در حال کار بر روی یک پیشنهاد تجدید نظر شده برای دارایی‌های وویجر است، زیرا این شرکت روند مناقصه را دوباره باز کرده است.

بسیاری از شرکت های تابعه که تحت نظارت صرافی FTX هستند یا دارای مجوز از صرافی FTX هستند، “ترازنامه های بدهی، مدیریت مسئولانه و امتیازات ارزشمند.”هستند. طبق بررسی شرکت خدمات مالی Perella Weinber، با توجه به بررسی استراتژیک دارایی های جهانی صرافی FTX، LedgerX به عنوان بدهکار در پرونده ورشکستگی FTX معاف شد. سایر شرکت‌های زیرمجموعه  FTX، از جمله LedgerX ، که به عنوان زیرمجموعه ی صرافی FTX در ایالات متحده فعالیت می‌کند، به طور فعال برای خروج از FTX فعالیت می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا