تحلیل روزانهمقالات

EOS متلاشی شده یا بیدار شده؟ تحلیلی دقیق بر پیش بینی EOS

EOS متلاشی شده یا بیدار شده است. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، اتریوم و EOS می تواند برای افرادی که تازه وارد تجارت ارزهای دیجیتالی شده اند، گیج‌کننده باشد. سوالات متداولی مطرح می شود، مانند «ارزش EOS چقدر است»، چقدر چشم انداز بلندمدت EOS تا کجاست و پیش بینی قیمت چگونه است»، «هدف قیمت چیست» و «آیا EOS سرمایه گذاری خوبی است.

در این مقاله سعی خواهد شد به سوالات معمولی که در بازار ارزهای دیجیتال شنیده می شود پاسخ دهیم. با ارائه اطلاعات دقیق به معامله گران و سرمایه گذارانی که قصد خرید ارز EOS را دارند، کمک کند. این مقاله تمام جنبه های مهم پیش بینی قیمت EOS در آینده را پوشش می دهد، مانند تجزیه و تحلیل بنیادی EOS، تجزیه و تحلیل قیمت EOS، و تجزیه و تحلیل فنی و اهداف قیمتی EOS  از دید برترین کارشناس ها و تحلیل گران ارز دیجیتال.

تجزیه و تحلیل فنی EOS

تجزیه و تحلیل فنی EOS

علیرغم این واقعیت که تجزیه و تحلیل فنی 100 درصد دقیق برای ارز دیجیتال EOS به سختی امکان پذیر است، در این ابزار تحلیل تکنیکی پیشرفته توسط TradingView می توانید رتبه خرید و فروش EOS را در زمان واقعی برای بازه زمانی انتخاب شده مشاهده کنید. خلاصه برای EOS/USD بر اساس محبوب ترین شاخص های فنی، میانگین متحرک، نوسان سازها و محورها است.

پیش‌بینی قیمت EOS امروز چیست؟

پیش‌بینی می‌شود EOS فردا 0.00 درصد افزایش یابد و به قیمت 0.766733 دلار برسد.

پیش بینی قیمت EOS برای هفته آینده چیست؟

پیش‌بینی قیمت EOS برای هفته آینده بین 0.777690 دلار در پایین ترین سطح و 0.783025 دلار در سطح بالا است. بر اساس نمودار پیش‌بینی قیمت EOS ما، قیمت EOS تا 31 ژوئیه 2023 0.69 درصد افزایش می‌یابد و در صورت رسیدن به هدف قیمتی بالا، به 0.783025 دلار می‌رسد.

پیش بینی EOS و چشم انداز بلند مدت

پیش بینی Eos و چشم انداز بلند مدت

EOS یکی از بحث‌برانگیزترین توکن‌های ارز دیجیتالی در سراسر بازار کریپتو است، اما به دلیل فناوری آن می‌تواند بیشترین پتانسیل سود بلندمدت را داشته باشد. فناوری بلاک چین در پشت پروتکل EOS.IO این پتانسیل را دارد،

که آینده منابع و برنامه های کامپیوتری را به شدت تغییر دهد و چندین کسب و کار و صنعت را بهبود بخشد. به دلیل تأثیر قدرتمندی که EOS می تواند داشته باشد، ارزش بلندمدت آن می تواند به طور تصاعدی افزایش یابد.

با استفاده از تحلیل بنیادی برای پیش‌بینی چشم‌انداز بلندمدت دارایی رمزنگاری‌شده و ارائه تحلیل‌های فنی از کارشناسان سراسر صنعت، پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت می‌تواند به سرمایه‌گذار کمک کند تا تصمیم بگیرد آیا EOS سرمایه‌گذاری خوبی است یا خیر.

EOS به دلیل 100000 تراکنش در ثانیه در مقایسه با 15 تا 30 تراکنش فعلی اتریوم به EOS لقب “قاتل اتریوم” را داده است. با وجود اینکه EOS یک «قاتل اتریوم» بود، زندگی خود را به عنوان یک توکن  ERC-20 مبتنی بر اتریوم آغاز کرد، اما بعداً شبکه اصلی خود را راه‌اندازی کرد.

یکی از عوامل اساسی که اغلب نادیده گرفته می‌شود، این واقعیت است که توسعه‌دهنده اصلی رمز ارز دیجیتال EOS و Block.One CTO، دن لاریمر است. لاریمر بیل گیتس بلاک چین نامیده می شود و مخترع اثبات سهام و مفهوم سازمان های مستقل غیرمتمرکز یا DAO  است.

او همچنین در تأسیس سایر شرکت‌های رمزنگاری BitShares ،Steemit و Graphene نقش مهمی ایفا کرد. حمایت و مشارکت Larimer نشان می‌دهد که EOS دارای پتانسیل بلندمدت در بازار است و این تأثیری بر پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت EOS خواهد داشت.

پیش بینی قیمت EOS  در سال های آینده

پیش بینی قیمت EOS

پیش بینی آینده قیمت EOS برای سال 2023

طبق گفته TradingBeast، در سال 2023، سرمایه گذاران EOS باید انتظار رشد قیمت تا 1.49241 دلار را داشته باشند، که دلیل خوبی برای در نظر گرفتن EOS به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری به نظر می رسد. PricePrediction.net به نوبه خود افزایش قیمت را تا 1.17612 دلار پیش بینی می کند و Wallet Investor با رشد پیش بینی شده تا 1.35036 دلار موافق است.

بر اساس پیش‌بینی بخش فناوری ما، قیمت تخمینی EOS بین 1.557812 دلار و 2.70 دلار خواهد بود.

پیش بینی آینده قیمت EOS برای سال 2024

پیش‌بینی‌های قیمت EOS برای سال 2024 هنوز عمدتاً مثبت هستند، برخی از تحلیلگران قول قیمت‌هایی را در محدوده 2.03643 تا 2.10038 دلار می‌دهند (PricePrediction.net ،TradingBeast) در حالی که WalletInvestor دیدگاه متفاوتی دارد و احتمال رسیدن قیمت به 0.22024 دلار در دسامبر را ذکر می‌کند.

بر اساس پیش‌بینی رشد بخش فناوری ما، قیمت تخمینی EOS بین 1.994155 دلار و 5.99 دلار خواهد بود به این معنی که انتظار می‌رود قیمت EOS در بهترین سناریو تا سال 2025 تا 463.68 درصد افزایش یابد.

پیش بینی آینده قیمت EOS برای سال 2025

تنها WalletInvestor خوش بینی برای پیش بینی قیمت EOS 2025 دارد و EOS را تا پایان سال 2025 1.20879 دلار ارزیابی می کند. TradingBeast با پیش بینی مثبت موافق است و به نوبه خود 2.57016 دلار را برای همان دوره پیش بینی می کند. از سوی دیگر، تیم PricePrediction.net بدبین تر است. پیش بینی قیمت EOS آنها برای دسامبر سال جاری فقط 0.23958 دلار است.

بر اساس پیش‌بینی رشد بخش فناوری ما، قیمت تخمینی EOS بین 2.55 تا 13.28 دلار خواهد بود، به این معنی که انتظار می‌رود قیمت EOS در بهترین سناریو تا سال 2026 تا 1150.42 درصد افزایش یابد.

پیش بینی آینده قیمت EOS برای سال 2030

صحبت از پیش‌بینی بلندمدت قیمت EOS برای سال 2030، کارشناسان دو نظر قطبی ارائه می‌کنند. WalletInvestor بیان می کند که قیمت EOS بیشتر رشد خواهد کرد و در نهایت تا پایان دهه به 1.54638 دلار خواهد رسید. پیش‌بینی قیمت PricePrediction.net برای EOS با پیش‌بینی روند صعودی به 1.58994 دلار منعکس می‌شود.

با وجود این، چشم انداز TradingBeast چندان مثبت نیست و نوید کاهش تا 0.591137 دلار را می دهد.

آیا EOS یک سرمایه گذاری خوب است؟

آیا EOS یک سرمایه گذاری خوب است؟

پاسخ به سوال «آیا EOS یک سرمایه‌گذاری خوب است» پاسخی است که فقط خود سرمایه‌گذار می‌تواند پس از بررسی تحلیل‌های بنیادی گسترده، تحلیل قیمت و تجزیه و تحلیل فنی به آن پاسخ دهد تا اطمینان حاصل شود که تمام بررسی‌های لازم انجام شده و دارایی ارز دیجیتال قبل از سرمایه‌گذاری به طور گسترده مورد تحقیق قرار گرفته است.

این راهنما به عنوان یک نسخه فشرده از حجم وسیع تحقیقات مورد نیاز برای انتخاب دارایی مناسب برای سرمایه گذاری و احساس راحتی در دارایی ها و تخصیص پورتفولیو عمل می کند. با توجه به پتانسیل آن برای ایجاد اختلال در صنایع، EOS  دارای پتانسیل صعودی عظیمی در آینده است و در پرتفوی هر سرمایه گذار جایگاهی دارد.

میزان سرمایه گذاری در EOS بستگی به ریسک پذیری سرمایه گذار و راحتی آنها با تحقیقات ارائه شده دارد. استفاده از برخی از اهداف قیمت از سوی کارشناسان ذکر شده در بالا، به سرمایه گذاران و معامله گران بالقوه علاقه مند به EOS ایده بهتری از پتانسیل قیمت بلند مدت می دهد.

اگر EOS سرمایه‌گذاری خوبی باشد یا خیر، موضوعی ذهنی و کاملاً به هر سرمایه‌گذار منفرد بستگی دارد، سلیقه آنها، میزان سرمایه‌ای که باید سرمایه‌گذاری کنند و تمایل آنها برای ریسک. این راهنما مهم ترین نقاط داده را در تجزیه و تحلیل بنیادی، تحلیل قیمت، و تحلیل تکنیکال خلاصه می کند.

تا سرمایه گذاران بالقوه را با پیش بینی های کوتاه مدت و بلندمدت قیمت ارائه دهد و به سرمایه گذاران کمک کند که قیمت EOS چقدر می تواند بالا برود، و به افراد اجازه می دهد تا تصمیم خودشان را بگیرند.

برای شروع معامله با EOS، در PrimeXBT، یک پلت فرم معاملاتی بیت کوین برنده جایزه ثبت نام کنید که CFD های نفت، طلا، شاخص های سهام مانند S&P 500، فارکس و سایر ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد.

کارشناسان و سرمایه گذاران در مورد پتانسیل EOS فکر می کنند

برای افزودن اعتبار بیشتر به تجزیه و تحلیل قیمت EOS بالا، پیش‌بینی‌های EOS و زیر پیش‌بینی EOS، نظرات و مشارکت کارشناسان صنعت و سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خطرپذیر می‌تواند به ارائه نگاهی اجمالی به آینده EOS کمک کند و در صورتی که پیش‌بینی‌های EOS فهرست‌شده واقع‌بینانه و واقعی باشند.

قابل دستیابی EOS و Block.One در میان برخی از تأثیرگذارترین حامیان و سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال هستند. حتی آن‌ها می‌دانند که EOS چقدر می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری بالا برود و پتانسیل قیمت EOS درازمدت چه چیزی می‌تواند برای سرمایه‌گذاران بازده داشته باشد.

از جمله سرمایه گذاران بزرگ پشت EOS و Block.One، جیهان وو، مدیر عامل سابق Bitmain و پیتر تیل هستند. وو در بیانیه‌ای گفت: «پروتکل EOSIO یک نمونه عالی از نوآوری بلاک چین است. عملکرد و مقیاس‌پذیری آن می‌تواند نیازهای برنامه‌های کاربردی مصرف‌کننده را برآورده کند و راه را برای پذیرش بلاک چین هموار کند.»شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Galaxy Digital نیز سرمایه گذاری زیادی در پروژه و تیم انجام داده است.

بنیانگذار مایکل نووگراتز گفت که تا کنون، EOS نسبت به سایر مجموعه‌های شرکتش «عملکرد قابل‌توجهی» داشته است و با توجه به پیش‌بینی EOS، او و شرکتش «به همکاری نزدیک با Block.one به‌عنوان یک شریک کلیدی در تعدادی از موارد ادامه خواهند داد. خطوط تجاری ما، از جمله Galaxy EOS VC Fund، که در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که بر اساس پروتکل EOS.IO کار می‌کنند و همچنان در مورد پروتکل EOS.IO هیجان‌زده هستند.»

مدیرعامل و بنیانگذار Lumeous، علی عیاش ادعا می کند که “EOS در راه تبدیل شدن به بزرگترین بلاک چین است” و”آماده تبدیل شدن به پلتفرم قراردادهای هوشمند غالب در بلاک چین” است و “اتریوم” را با ضریب ده برابری شکست می دهد. اگر این ذهن‌های درخشان و سرمایه‌گذاران قدرتمند در پتانسیل قیمت EOS چقدر صعودی هستند، سوال این است که آیا EOS بالا نمی‌رود، اما EOS چقدر می‌تواند بالا رود؟

چه چیزی بر قیمت EOS تأثیر می گذارد؟

درست مانند هر دارایی دیگری، قیمت EOS توسط عرضه و تقاضا هدایت می شود. این پویایی ها را می توان تحت تأثیر رویدادهای اساسی مانند نصف شدن پاداش بلوک، هارد فورک ها یا به روز رسانی های پروتکل جدید قرار داد. مقررات، تصویب توسط شرکت ها و دولت ها، هک صرافی ارزهای دیجیتال و سایر رویدادهای دنیای واقعی نیز می توانند بر قیمت EOS تأثیر بگذارند.

ارزش بازار EOS می تواند در مدت زمان کوتاهی به طور قابل توجهی تغییر کند. هنگام تلاش برای پیش بینی EOS، بسیاری از معامله گران همچنین سعی می کنند فعالیت “نهنگ” EOS را که نهادها و افرادی هستند که مقادیر زیادی EOS را کنترل می کنند، نظارت کنند. از آنجایی که بازار EOS در مقایسه با بازارهای سنتی نسبتاً کوچک است، “نهنگ ها” به تنهایی می توانند تأثیر زیادی بر حرکت قیمت EOS داشته باشند.

نتیجه گیری

همانطور که از تجزیه و تحلیل ذکر شده در بالا مشخص است، پیش بینی های EOS نسبتاً متناقض هستند. هیچ اجماع جهانی در مورد تغییرات مثبت یا منفی قیمت EOS در آینده وجود ندارد.

در واقع، رشد احتمالی آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد: اعلامیه‌ها، راه‌حل‌های فناوری جدید پروژه‌های EOS، محیط کریپتو به طور کلی، موقعیت قانونی و غیره. ما با مهربانی به شما یادآوری می کنیم که قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال، ضروری است که تحقیقات خود را انجام دهید.

سلب مسئولیت ریسک

سرمایه گذاری یا معامله در طلا یا سایر فلزات می تواند مخاطره آمیز باشد و منجر به از دست دادن کامل سرمایه شود. این راهنما نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود و سرمایه گذاری در CFD های طلا با مسئولیت خود شما انجام می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا