مقالات

آینده دار ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سالهای (2022-2030)

آینده دار ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سالهای (2022-2030) را امروز با هم بررسی می کنیم. از زمان انتشار بیت کوین، دنیای ارزهای دیجیتال با هزاران ارز بمباران شده است. بسیاری از افراد اکنون در مورد اینکه در آینده بر روی چه ارزی سرمایه گذاری خود را انجام دهند سردرگم هستند. اگر شما هم در میان این افراد هستید، به جای درستی آمده اید.

علیرغم نوسانات در بازار ارزهای دیجیتالی، تریدرها به دنبال سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال بزرگ بعدی هستند. درواقع دنبال رقیب بعدی بیتکوین هستند. در این مقاله تلاش کرده ایم که 10 ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در آینده مورد بحث قرار دهیم.

همچنین قبل از اینکه در مورد چگونگی سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بعدی با شما صحبت کنیم، برای کمک به توانمندسازی شما کاربران عزیز در کافه ترید توضیح خواهیم داد که چگونه سرمایه‌گذاران می‌توانند پروژه‌های جدید ارز دیجیتال هیجان‌انگیز را شناسایی کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022

با دیدن اینکه در حال حاضر بیش از 22000 ارز دیجیتالی در دسترس است، پیدا کردن بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری و خرید امروز می تواند بسیار دشوار باشد. ما این سردرگمی را برطرف می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تا سرمایه‌گذاری را شروع کنید.

Dash 2 Trade (D2T) :

اگر از Dash 2 Trade استفاده می کنید، می توانید بینشی در مورد احساسات خریدار برای سرمایه گذاری هوشمندانه کسب کنید. به این دلیل که شما به تجزیه و تحلیل زنجیره ای دسترسی دارید. اگر کسی هستید که دوست دارید در اوج  باشید Dash 2 Trade با ذره درخشان شوالیه ی شما خواهد بود و یکی از بهترین ارزها برای سرمایه گذاری در سال 2022 است.

IMPT (IMPT) :

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در ارزی هستید که بازپرداخت می‌کند، IMPT یک انتخاب عالی است، زیرا کاری برای محیط زیست و جیب خود انجام خواهید داد.

Calvaria (RIA) :

کلاوریا باید در لیست اولویت های شما باشد اگر می خواهید کمی سرگرم شوید و در کنار آن کسب درآمد کنید پیشنهاد ما خرید کالاوریا است که پیش فروش آن وارد مرحله چهارم شده است و قیمت RIA به آرامی اما پیوسته در حال افزایش است. بنابراین، نباید فرصت را از دست بدهید.

به غیر از آن، اگر از دیدن اعداد خسته شده اید، Calvaria یک راه سرگرم کننده برای کسب درآمد در اختیار شما قرار می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در بازی خوب باشید و مغزی داشته باشید که پول خود را در RIA سرمایه گذاری کنید.

Tamadoge (TAMA) :

اگر می‌خواهید روی یک بازی سودآور سرمایه‌گذاری کنید که پتانسیل افزایش تا سال 2024 را داشته باشد، تامادوج مکانی عالی برای شروع است، زیرا آماری که منتشر می‌شود نیز این واقعیت را تأیید می‌کند. Tamadoge در پیش فروش خود بیش از 19 میلیون دلار جمع آوری کرده است. بنابراین، می توانید تصور کنید که در سال 2024 کجا خواهد بود.

(Lucky Block (LBLOCK :

ارز دیجیتالی بعدی ارز لوکی بلاکاست که در زمینه NFT رقابت سرسختانه ای با سایر ارزها دارد دارد علاوه بر این با توکن سوزی هم دارد که باعث میشود یکی از ارزهای خوب برای سرمایه گذاری در سال 2022 باشد.

Chiliz (CHZ) :

ارز چلیز نیز یکی دیگر از ارزهای آینده دار است، این ارز یکی از توکن های پیشگام در برنامه های هیجینا انگیز است.

گالا (GALA):

ارز دیجیتال بزرگ بعدی در حوزه بازی های بلاک چین قرار دارد که با نام گالا شناخته می شود.

Aptos (APT) :

بلاک چین لایه 1 جدیدی که به دنبال رقیب اتریوم است.

ریپل(XRP):

پروتکل پرداخت های محبوب با پتانسیل بازگشت.

شبکه تتا (THETA) :

ارزدیجیتالی بزرگ بعدی طبق سایت Reddit ارز تتا است.

بهترین ارز دیجیتال برای خرید در سال 2023

بهترین ارز دیجیتال برای خرید در سال 2023

پیدا کردن بهترین ارز دیجیتال بعدی برای سرمایه گذاری که امکان منفجر شدن دارد چالش برانگیز است، به خصوص اکنون که هزاران پروژه برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به ساده‌سازی فرآیند تصمیم‌گیری، ما این مقاله را نوشته ایم و ده تا از بهترین ارزهای دیجیتالی برای خرید در سال 2023 را برای شما آورده ایم. که همه آنها در زیر فهرست شده‌اند:

سولانا (SOL) :

ارزدیجیتال سولانا که بلاک چین بسیار مقیاس پذیر دارد که حتی با سیستم های متمرکز رقابت می کند.

گالا (GALA) :

ارز دیجیتال بعدی که در سال 2023 منفجر می شود. ارز رو به رشد پلتفرم P2E یعنی گالا که ممکن است امسال منفجر شود.

آپکوین(APE) :

یک ارز دیجیتالی محبوب در متاورس است که به شدت کمتر از ارزش خود قیمت گذاری شده است و این دلیلی است که می تواند ارز دیجیتال محبوب بعدی باشد، که در سال 2023 منفجر می شود.

کاردانو (ADA) :

ارز دیجیتال کاردانو که با پتانسیل خوبی به شبکه بلاکچین پیوست .

ریپل (XRP) :

ریپل هم جز پروژه های محبوب در سال ۲۰۲۳ خواهد بود که احتمال منفجر شدن این ارز دیجیتال را قوت می بخشد.

شیبا اینو (SHIB) :

یکی از بهترین Meme Coin است که پتانسیل اینکه ارز دیجیتال بعدی برای سرمایه گذاری باشد را دارد.

 Cosmos (ATOM) :

بهترین ارز دیجیتال جدید برای مکانیزم قابلیت همکاری منحصر به فرد.

اتریوم(ETH) :

امیدوارکننده ترین ارز دیجیتال برای توسعه dApp.

ترون (TRX) :

ارز دیجیتال ترون که بلاک چین محبوبی که نحوه نگرش ما به تولید محتوا را تغییر می دهد و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در آینده است.

دوجکوین (DOGE) :

یکی دیگر از Meme Coin های معروف ارز دیجیتال دوجکوین است که به دلیل حمایت عظیم جامعه پتانسیل سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ را دارد.

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری در سال 2024

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری در سال 2024

ما فهرستی از بهترین ارزهای دیجیتالی را که انتظار می رود در سال 2024 بیشترین رشد را داشته باشند، گردآوری کرده ایم.

Dash 2 Trade (D2T)

دش 2 ترید مدتی پیش راه اندازی شد. با این حال، پیش فروش آن در حال حاضر در مجموع به 5 میلیون دلار رسیده است. به گفته کارشناسان، در سال 2024 افزایش خواهد یافت. دلیل این امر نحوه ساخت Dash 2 Trade است. با چندین ابزار که برای راحتی شما ساخته شده اند، تجربه عملی به دست می آورید و با الگوی فعلی ارز Dash 2 Trade D2T به دلیل ویژگی هایش در سال های آینده به رشد خود ادامه خواهد داد.

IMPT.io (IMPT)

IMPT یک انقلاب بسیار مورد نیاز را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. بسیاری از مردم نگران آسیب زدن ارزهای دیجیتال به آب و هوا هستند. با این حال، IMPT ادعا می‌کند که توکن آن‌ها سازگار با محیط زیست است، از این رو با سرمایه‌گذاری بر روی این توکن شما به آب و هوا کمک کرده اید و به یک محیط بان تبدیل می شوید.

 TAMA) Tamadoge)

در توییتر سر و صدای زیادی در مورد میم کوین وجود داشت که عمدتاً به دلیل هیاهوی ایلان ماسک در مورد دوجکوین بود. با این حال، تامادوج با ترکیب فرمت میم کوین ها، NFT و متاورس، میم کوین ها را به جلو می‌برد.

بنابراین، شما قادر خواهید بود بازی را در Tamadoge متاورس انجام دهید و همزمان با NFT معامله کنید. اگر به بازی های سودآور علاقه مند هستید تامادوج یک سرمایه گذاری عالی برای سال ۲۰۲۴ است.

Calvaria

Calvaria یک بازی کارتی (P2E) برای کسب درآمد است که در حال افزایش است که اخیراً به دلیل اعداد پیش فروش انبوه آن عناوین بسیاری را به خود اختصاص داده است و $RIA و $eRIA ارزهای جهان هستند که می توانند شما را به یک بانک تبدیل کنند. اما بهترین چیز در مورد Calvaria این است که به شما امکان می دهد NFT خود را بسازید.

وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید با سایر اعضای جامعه خرید، فروش و تجارت کنید تا مقداری پول به دست آورید.

Mask network

اگر به دنبال یک پروژه امن هستید Mask network یک سرمایه گذاری مطمئن است و از آنجایی که بحث های زیادی در مورد نقض امنیت در اینترنت در مورد META وجود داشته است. بنابراین، اگر به دنبال سرمایه گذاری در پروژه ای هستید که دارای پتانسیل رشد و پروتکل های امنیتی محکم است، Mask network یک پروژه درخشان است.

اتریوم (ETH)

اتریوم چندین سال است که وجود دارد. با این حال، به دلیل ویژگی های انقلابی آن مانند قراردادهای هوشمند، سال هاست که در کنار بیت کوین در صدر قرار گرفته است.

از زمان انتشار، ETH از 11 دلار به 1573 دلار رسیده است که 14202 درصد افزایش یافته است. با توجه به این الگوی تکرارشونده، ETH با قدرت تا سال 2024 افزایش خواهد یافت. بنابراین، اگر می‌خواهید پول خود را در دارایی‌ای سرمایه‌گذاری کنید که بازدهی داشته باشد، ETH پتانسیل زیادی دارد.

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰

اتریوم

به گفته علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار احتمالا بین سال های 2025 تا 2030 رشد خواهد کرد. طبق برخی پیش‌بینی‌ها، اتریوم تا آن زمان به ارزشی بین 8000 تا 10000 دلار خواهد رسید. با این حال، به دلیل سقوط اخیر بازار، قیمت ETH نیز کاهش یافت و نگرانی هایی را ایجاد کرد. از سوی دیگر، آخرین به‌روزرسانی‌های شبکه اتریوم، دقیقاً انتقال به مکانیسم اثبات سهام آماده Web3، می‌تواند به عنوان نجاتی برای توکن باشد.

بایننس کوین

بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات است. مانند بیت کوین، سکه بایننس محدودیت سختی را برای تعداد توکن های در گردش نگه می دارد – در مورد آن، 161،337،261 از حداکثر 200،000،000 توکن. این امر به افزایش تصاعدی قیمت توکن در سال 2021 کمک کرد. علاوه بر این، بایننس تقریباً یک پنجم از سود خود را در هر سه ماهه صرف خلاصی دائمی یا «سوزاندن» توکن‌های BNB می‌کند که ارزش توکن‌های باقی‌مانده را افزایش می‌دهد.

Battle Infinity

این بازی ورزشی فانتزی Play to Earn همچنین در حال صعود به جدول امتیازات بهترین پروژه های Play to Earn در سال 2022 است. اکوسیستمی که در آن بازیکنان بازی های متعددی را انجام می دهند که در متاورس ادغام شده اند، آثار هنری خود را می گذارند و می فروشند یا متاورژن را کشف می کنند، با موفقیت در لیست قرار گرفته است. LBANK، Pancakeswap، CoinMarketCap، و Coingecko.

تتر

تتر نوعی «استیبل کوین» است که برای ارائه جایگزینی با نوسان کمتر برای بیت کوین طراحی شده است زیرا به دارایی دیگری مرتبط است. در مورد تتر، آن دارایی دلار آمریکا است. از نظر ارزش گذاری، تتر معمولاً نسبت 1 به 1 با دلار دارد، به این معنی که نسبت به ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و اتر نوسان کمتری دارد – معمولاً کلمه کاربردی است.

سولانا

از زمان راه اندازی، Solana به عنوان بزرگترین رقیب شبکه اتریوم در نظر گرفته شده است، بیشتر به دلیل تراکنش های پرسرعتی که بر اتریوم غلبه می کنند. سولانا همچنین در زمینه GameFi و DAO در حال رشد است زیرا شبکه آن شاهد افزایش تعاملات بازار NFT و فعالیت DAO، تعامل قوی با GameFi و کاهش سهم بازار DeFi بود.

دسنترالند

Decentraland یک بازی واقعیت مجازی در بلاک چین اتریوم است که از توکن MANA به عنوان ارز درون بازی استفاده می کند. MANA دومین ارز دیجیتال بزرگ بازی از نظر ارزش بازار است. اگرچه دارای رقابت با شرکت‌هایی مانند The Sandbox و ApeCoin است، و دارایی‌های درون بازی بسیار گران هستند – قطعات زمینی که اخیراً در Blockee فهرست شده‌اند از حدود 3000 دلار شروع می‌شوند.

دارای مزایایی است که می‌تواند توکن را به جلو سوق دهد. برای مثال، کاربران مالکیت دارایی‌های دیجیتالی را که در Decentraland ایجاد می‌کنند حفظ می‌کنند و می‌توانند آن‌ها را به ارزهای دیجیتالی غیر از MANA تبدیل کنند.

کاردانو

Cardano نسل سوم ارز دیجیتال است که ویژگی‌های بارز نسل اول، بیت کوین و نسل دوم، اتریوم را ادغام می‌کند. پلتفرم آن جایگزین کارآمدی برای شبکه استاندارد الگوریتم اثبات کار یا (Proof of Work) مورد استفاده توسط اتریوم و توکن های مشابه است.

شیبا اینو

شیا اینو(Shiba Inu) یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم است که در ماه گذشته با 800 درصد افزایش قیمت از رقیب دیرینه خود Dogecoin پیشی گرفته است. اگرچه کارشناسان بازار در مورد نوسانات آن با راه اندازی SHIB در سال 2020 مطمئن نیستند، عملکرد ارزی آن در بازار از بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر برتری داشته است.

دوج کوین

دوج کوین اولین ارز دیجیتالی مبتنی بر میم است که با یک شوخی که مدت ها قبل در اینترنت ترند شد، شروع شد. پس از حفظ موقعیت ایمنی برای برخی از زمان شروع آن در سال 2013، Dogecoin در سال 2020 زمانی که به عنوان یک مدل پرداخت در بین تیم‌های ورزشی شناخته شد و وارد سینماهای AMC شد، پتانسیل خود را نشان داد.

پولکادات

پروتکل Polkadot زنجیره‌های عمومی و خصوصی، شبکه‌های بدون مجوز، اوراکل‌ها و فناوری‌های آینده را به هم متصل می‌کند و به این بلاک چین‌های مستقل اجازه می‌دهد تا اطلاعات و تراکنش‌های خود را از طریق زنجیره رله پولکادات به اشتراک بگذارند. این یکی از 10 ارز دیجیتال برتر است که بین سال های 2025 تا 2030 منفجر می شود.

چگونه ارزهای انفجاری را شناسایی کنیم؟

چگونه ارزهای انفجاری را شناسایی کنیم؟

تعیین ارز دیجیتال بزرگ بعدی می تواند چالش برانگیز باشد، زیرا بازار کریپتو یک ماهیت گذرا دارد. با این حال، تاکتیک‌هایی وجود دارد که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن‌ها برای غربال کردن پروژه‌هایی با پتانسیل و  ارزش بالاتر از میانگین استفاده کنند. پس بیایید با همراهی کافه ترید نگاهی دقیق تر به برخی از این تاکتیک ها در پاراگراف زیر بیاندازیم:

از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن ارز دیجیتال بعدی که در سال 2023 منفجر می‌شود، مرور سایت‌های رسانه‌های اجتماعی است. برترین سایت‌ها معمولا توییتر و ردیت هستند، زیرا این دو برای به‌روزرسانی‌های هم‌زمان پروژه‌های مربوط به ارزهای دیجیتالی ایده‌آل هستند.

اکثر پروژه‌ها دارای یک Subreddit اختصاصی برای بحث عمیق خواهند بود – برای مثال، DeFi Coins دارای یک subreddit حاوی 5000 عضو است. این انجمن ها می توانند منبع خوبی برای یافتن اطلاعات ارائه شده به شیوه ای واضح و بی طرفانه باشند و به شما کمک کنند پروژه های با پتانسیل بالا را از بقیه جدا کنید.

پیشنهادات اولیه کوین (ICO) را بررسی کنید

عرضه اولیه کوین (ICO) روشی است که در آن توسعه دهندگان یک پروژه رمزنگاری می توانند برای پیشبرد توسعه پروژه سرمایه جمع آوری کنند. این ICO ها به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا توکن های صادر شده توسط تیم توسعه را خریداری کنند (اغلب با قیمت پایین) و به آنها اجازه می دهد در زمان شروع پروژه از آنها سود ببرند.

بسیاری از بهترین ارزهای رمزپایه پنی از طریق ICO شروع به کار کردند و در دوره پس از راه اندازی پروژه بازدهی نمایی را ارائه کردند. با این حال، توجه به این نکته نیز مهم است که ICO ها اساساً غیرقانونی هستند، به این معنی که پروژه‌های «کلاهبرداری» زیادی وجود دارد. به همین دلیل، انجام تحقیقات عمیق قبل از تعهد سرمایه خود به یک ICO بسیار مهم است.

آخرین اخبار مربوط به ارزهای دیجیتالی را دنبال کنید

در نهایت، می‌توانید ارز دیجیتالی بعدی را که در سال 2023 منفجر می‌شود، با به‌روز نگه‌داشتن آخرین اخبار در مورد بی‌ثبات‌ترین ارزهای دیجیتال پیدا کنید. بازار کریپتو در مقایسه با بازار مالی سنتی هنوز نسبتاً جدید است. به این معنی که برخی رویدادهای خبری می‌توانند تأثیر بزرگی بر حرکت قیمت ارزهای دیجیتالی داشته باشند.

علاوه بر این، اخبار همچنین می‌توانند سکه‌های خاصی را به کانون توجه قرار دهند و به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهند تا قبل از افزایش سرسام‌آور قیمت درگیر شوند. نمونه های قابل توجه عبارتند از Dogecoin و Shiba Inu، که در رسانه های بزرگ قبل از برداشتن بخار و ایجاد بازده چشمگیر مورد بحث قرار گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا